Lampa wisząca x40 W chrom 109167 Markslöjd Cupolo
Lampa wisząca x40 W chrom 109167 Markslöjd Cupolo
- Nr katalogowy: 109167
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 335,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Szerokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Markslöjd |
| Seria | Cupolo |
| Nr katalogowy | 109167 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 165 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | powyżej 6 |
| Kod EAN | 7330024622555 |
| Wymiary z opakowaniem | 43 x 19 x 48 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |