Lampa wisząca x40 W czarna-mosiądz DLARMAND8AB Elstead Lighting Armand
Lampa wisząca x40 W czarna-mosiądz DLARMAND8AB Elstead Lighting Armand
- Nr katalogowy: DLARMAND8AB
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 528,83zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Armand |
| Nr katalogowy | DLARMAND8AB |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 33.1 cm |
| Szerokość | 73.2 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | powyżej 6 |
| Kod EAN | 5024005377917 |
| Wymiary z opakowaniem | 53 x 38 x 90 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |