Lampa wisząca x50 W beżowa 72400 Rabalux Isidora
Lampa wisząca x50 W beżowa 72400 Rabalux Isidora
- Nr katalogowy: 72400
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 363,72zł
- Cena katalogowa: 477,24 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Isidora |
| Nr katalogowy | 72400 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | beżowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 48 cm |
| Moc żarówki | 50 W |
| Kod EAN | 5996595724009 |
| Wymiary z opakowaniem | 52 x 13 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,05 kg |
| Dane producenta | Zobacz |