Lampa wisząca x57 W chrom 53261201 Aviano Hampton
Lampa wisząca x57 W chrom 53261201 Aviano Hampton
- Nr katalogowy: 53261201
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 737,00zł
Opis produktu
| Marka | Aviano |
| Seria | Hampton |
| Nr katalogowy | 53261201 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Średnica | 73 cm |
| Moc żarówki | 57 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | powyżej 6 |
| Kod EAN | 5905679228364 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 70 x 100 cm |
| Dane producenta | Zobacz |