Lampa wisząca x60 W czarna CB18BLACK Elstead Lighting Carisbrooke
Lampa wisząca x60 W czarna CB18BLACK Elstead Lighting Carisbrooke
- Nr katalogowy: CB18BLACK
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 14 951,99zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Carisbrooke |
| Nr katalogowy | CB18BLACK |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 129 cm |
| Szerokość | 143 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | powyżej 6 |
| Kod EAN | 5024005515609 |
| Wymiary z opakowaniem | 132 x 148 x 48 cm |
| Waga z opakowaniem | 70,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |