Lampa wisząca x60 W FEDRAWINGROOM18 Elstead Lighting Drawing Room
Lampa wisząca x60 W FEDRAWINGROOM18 Elstead Lighting Drawing Room
- Nr katalogowy: FEDRAWINGROOM18
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 18 119,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Drawing Room |
| Nr katalogowy | FEDRAWINGROOM18 |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | inny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 465 cm |
| Szerokość | 137 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | powyżej 6 |
| Kod EAN | 5024005257417 |
| Wymiary z opakowaniem | 56 x 144 x 162 cm |
| Waga z opakowaniem | 40,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |