Lampa wisząca x60 W FEDRAWINGROOM9 Elstead Lighting Drawing Room
Lampa wisząca x60 W FEDRAWINGROOM9 Elstead Lighting Drawing Room
- Nr katalogowy: FEDRAWINGROOM9
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 7 166,99zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Drawing Room |
| Nr katalogowy | FEDRAWINGROOM9 |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | inny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 383 cm |
| Szerokość | 94.6 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | powyżej 6 |
| Kod EAN | 5024005605607 |
| Wymiary z opakowaniem | 114 x 46 x 46 cm |
| Waga z opakowaniem | 14,06 kg |
| Dane producenta | Zobacz |