Lampa wisząca x60 W szary/popielaty FEMARYVILLE9 Elstead Lighting Maryville
Lampa wisząca x60 W szary/popielaty FEMARYVILLE9 Elstead Lighting Maryville
- Nr katalogowy: FEMARYVILLE9
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 518,00zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Maryville |
| Nr katalogowy | FEMARYVILLE9 |
| Materiał | drewno, stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | szary/popielaty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 83.8 cm |
| Szerokość | 81.3 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | powyżej 6 |
| Kod EAN | 5024005004776 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 57 x 91 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |