Lampa wisząca x63 W złota DU3135063W Zuma Line
Lampa wisząca x63 W złota DU3135063W Zuma Line
- Nr katalogowy: DU3135063W
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 337,00zł
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Nr katalogowy | DU3135063W |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 115 cm |
| Moc żarówki | 63 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | powyżej 6 |
| Kod EAN | 5905316693470 |
| Dane producenta | Zobacz |