Lampka LED do lustra 1x10 W chrom 4099854449703 Osram Orbis Mirror
Lampka LED do lustra 1x10 W chrom 4099854449703 Osram Orbis Mirror
- Nr katalogowy: 4099854449703
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 201,42zł
Wybierz wariant:
Kolor
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Osram |
| Seria | Orbis Mirror |
| Nr katalogowy | 4099854449703 |
| Pomieszczenie | łazienka |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 5.7 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | prostokątny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 4099854449703 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 7 x 62 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,67 kg |
| Dane producenta | Zobacz |