Lampka nocna 1x2 W czarna 76036 Rabalux Mireo
Lampka nocna 1x2 W czarna 76036 Rabalux Mireo
- Nr katalogowy: 76036
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 135,46zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Mireo |
| Nr katalogowy | 76036 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Moc żarówki | 2 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595760366 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 20 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,28 kg |
| Dane producenta | Zobacz |