Lampowentylator podsufitowy 1x40 W biała-czarna 71337 Rabalux Fanfy
Lampowentylator podsufitowy 1x40 W biała-czarna 71337 Rabalux Fanfy
- Nr katalogowy: 71337
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 731,40zł
- Cena katalogowa: 963,09 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Fanfy |
| Nr katalogowy | 71337 |
| Materiał | aluminium, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały, czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Średnica | 50 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595713379 |
| Wymiary z opakowaniem | 52 x 15 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,87 kg |
| Dane producenta | Zobacz |