Łopatka 6xx27 cm stal 19016 Kela Rondo
Łopatka 6xx27 cm stal 19016 Kela Rondo
- Nr katalogowy: 19016
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 68,14zł
Opis produktu
| Marka | Kela |
| Seria | Rondo |
| Nr katalogowy | 19016 |
| Materiał | stal |
| Kolor | stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 6 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Kod EAN | 4025457190162 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 27 x 32 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii