Nóż 7xx21 cm stal 19013 Kela Rondo
Nóż 7xx21 cm stal 19013 Kela Rondo
- Nr katalogowy: 19013
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 68,14zł
Opis produktu
| Marka | Kela |
| Seria | Rondo |
| Nr katalogowy | 19013 |
| Materiał | stal |
| Kolor | stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 7 cm |
| Wysokość | 21 cm |
| Kod EAN | 4025457190131 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 6 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii