Lustro 105.2x55.2 cm prostokątne drewno HELSINKI50100D Ars Longa Helsinki
Lustro 105.2x55.2 cm prostokątne drewno HELSINKI50100D Ars Longa Helsinki
- Nr katalogowy: HELSINKI50100D
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 272,82zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Helsinki |
| Nr katalogowy | HELSINKI50100D |
| Szerokość | 105.2 cm |
| Wysokość | 55.2 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | drewno |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774975878 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 10 x 120 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |