Lustro 117.2x67.2 cm prostokątne złote AREZZO50100Z Ars Longa Arezzo
Lustro 117.2x67.2 cm prostokątne złote AREZZO50100Z Ars Longa Arezzo
- Nr katalogowy: AREZZO50100Z
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 410,02zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Arezzo |
| Nr katalogowy | AREZZO50100Z |
| Szerokość | 117.2 cm |
| Wysokość | 67.2 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe |
| Kolor | złoty |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774954880 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 120 x 70 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |