Lustro 67.2x57.2 cm prostokątne złote AREZZO4050Z Ars Longa Arezzo
Lustro 67.2x57.2 cm prostokątne złote AREZZO4050Z Ars Longa Arezzo
- Nr katalogowy: AREZZO4050Z
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 243,42zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Arezzo |
| Nr katalogowy | AREZZO4050Z |
| Szerokość | 67.2 cm |
| Wysokość | 57.2 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | złoty |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774974918 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 10 x 70 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii