Kinkiet 1x40 W złoty 8811 Rabalux Flossi
Kinkiet 1x40 W złoty 8811 Rabalux Flossi
- Nr katalogowy: 8811
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 156,64zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Flossi |
| Nr katalogowy | 8811 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250388113 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 22 x 18 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,94 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii