Lustro 135.2x45.2 cm prostokątne złote HELSINKI40130Z Ars Longa Helsinki
Lustro 135.2x45.2 cm prostokątne złote HELSINKI40130Z Ars Longa Helsinki
- Nr katalogowy: HELSINKI40130Z
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 282,62zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Helsinki |
| Nr katalogowy | HELSINKI40130Z |
| Szerokość | 135.2 cm |
| Wysokość | 45.2 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | złoty |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774976042 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 10 x 150 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |