Lustro 137.2x77.2 cm prostokątne złote AREZZO60120Z Ars Longa Arezzo
Lustro 137.2x77.2 cm prostokątne złote AREZZO60120Z Ars Longa Arezzo
- Nr katalogowy: AREZZO60120Z
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 537,42zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Arezzo |
| Nr katalogowy | AREZZO60120Z |
| Szerokość | 137.2 cm |
| Wysokość | 77.2 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe |
| Kolor | złoty |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774954903 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 10 x 140 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii