Lustro 147.2x57.2 cm prostokątne złote AREZZO40130Z Ars Longa Arezzo
Lustro 147.2x57.2 cm prostokątne złote AREZZO40130Z Ars Longa Arezzo
- Nr katalogowy: AREZZO40130Z
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 449,22zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Arezzo |
| Nr katalogowy | AREZZO40130Z |
| Szerokość | 147.2 cm |
| Wysokość | 57.2 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe |
| Kolor | złoty |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774954897 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 10 x 150 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii