Lustro 155.2x55.2 cm prostokątne złote HELSINKI50150Z Ars Longa Helsinki
Lustro 155.2x55.2 cm prostokątne złote HELSINKI50150Z Ars Longa Helsinki
- Nr katalogowy: HELSINKI50150Z
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 341,42zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Helsinki |
| Nr katalogowy | HELSINKI50150Z |
| Szerokość | 155.2 cm |
| Wysokość | 55.2 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | złoty |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774976066 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 10 x 170 cm |
| Waga z opakowaniem | 12,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |