Lustro 175.2x65.2 cm prostokątne drewno HELSINKI60170D Ars Longa Helsinki
Lustro 175.2x65.2 cm prostokątne drewno HELSINKI60170D Ars Longa Helsinki
- Nr katalogowy: HELSINKI60170D
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 361,02zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Helsinki |
| Nr katalogowy | HELSINKI60170D |
| Szerokość | 175.2 cm |
| Wysokość | 65.2 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | drewno |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774975915 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 10 x 190 cm |
| Waga z opakowaniem | 15,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |