Lustro 55.2x45.2 cm prostokątne białe HELSINKI4050B Ars Longa Helsinki
Lustro 55.2x45.2 cm prostokątne białe HELSINKI4050B Ars Longa Helsinki
- Nr katalogowy: HELSINKI4050B
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 174,82zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Helsinki |
| Nr katalogowy | HELSINKI4050B |
| Szerokość | 55.2 cm |
| Wysokość | 45.2 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | biały |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | stojące |
| Kod EAN | 5900774975762 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 10 x 70 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |