Lustro 60x90 cm z oświetleniem 301210000375 BD Art Luna
Lustro 60x90 cm z oświetleniem 301210000375 BD Art Luna
- Nr katalogowy: 301210000375
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 459,76zł
Opis produktu
| Marka | BD Art |
| Seria | Luna |
| Nr katalogowy | 301210000375 |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Oświetlenie | z oświetleniem |
| Kształt | inny |
| Rama | bez ramy |
| Typ | łazienkowe |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5903886114081 |
| Wymiary z opakowaniem | 65 x 5 x 95 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii