Lustro 70x70 cm z oświetleniem 301210000376 BD Art Luna
Lustro 70x70 cm z oświetleniem 301210000376 BD Art Luna
- Nr katalogowy: 301210000376
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 415,56zł
Opis produktu
| Marka | BD Art |
| Seria | Luna |
| Nr katalogowy | 301210000376 |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Oświetlenie | z oświetleniem |
| Kształt | inny |
| Rama | bez ramy |
| Typ | łazienkowe |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5903886114098 |
| Wymiary z opakowaniem | 75 x 5 x 75 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii