Lustro 75.2x55.2 cm prostokątne złote HELSINKI5070Z Ars Longa Helsinki
Lustro 75.2x55.2 cm prostokątne złote HELSINKI5070Z Ars Longa Helsinki
- Nr katalogowy: HELSINKI5070Z
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 223,82zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Helsinki |
| Nr katalogowy | HELSINKI5070Z |
| Szerokość | 75.2 cm |
| Wysokość | 55.2 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | złoty |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774976011 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 10 x 90 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |