Lustro 87.2x87.2 cm kwadratowe złote AREZZO7070Z Ars Longa Arezzo
Lustro 87.2x87.2 cm kwadratowe złote AREZZO7070Z Ars Longa Arezzo
- Nr katalogowy: AREZZO7070Z
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 390,42zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Arezzo |
| Nr katalogowy | AREZZO7070Z |
| Szerokość | 87.2 cm |
| Wysokość | 87.2 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | kwadratowe |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe |
| Kolor | złoty |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774954873 |
| Wymiary z opakowaniem | 90 x 10 x 90 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii