Miska WC wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym biały połysk D474901 Ceramica Dolomite Mirto Round
Miska WC wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym biały połysk D474901 Ceramica Dolomite Mirto Round
- Nr katalogowy: D474901
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 374,17zł
Opis produktu
| Marka | Ceramica Dolomite |
| Seria | Mirto Round |
| Nr katalogowy | D474901 |
| Długość | 50 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Deska w zestawie | bez deski |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Spłukiwanie wirowe | ze spłukiwaniem wirowym |
| Kod EAN | 8053614140282 |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 57 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 23,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |