Zestaw Ceramica Dolomite D474901, S473301
Zestaw Ceramica Dolomite D474901, S473301
- Nr katalogowy: abset12283
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 839,92zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Ceramica Dolomite |
| Seria | Mirto Round |
| Nr katalogowy | abset12283 |
| Długość | 50 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Spłukiwanie wirowe | ze spłukiwaniem wirowym |
| Dane producenta | Zobacz |