Miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym szary mat TR2217RU10 Uptrend Amaro
Miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym szary mat TR2217RU10 Uptrend Amaro
- Nr katalogowy: TR2217RU10
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 767,00zł
Opis produktu
| Marka | Uptrend |
| Seria | Amaro |
| Nr katalogowy | TR2217RU10 |
| Długość | 48 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | szary |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Materiał | ceramika |
| Spłukiwanie wirowe | ze spłukiwaniem wirowym |
| Kod EAN | 5904063475469 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 36 x 48 cm |
| Waga z opakowaniem | 27,00 kg |