Moduł sanitarny do miski wiszącej 131031005 Geberit Monolith
Moduł sanitarny do miski wiszącej 131031005 Geberit Monolith
- Nr katalogowy: 131031005
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 5 680,45zł
- Cena katalogowa: 7 289,60 zł
Opis produktu
| Marka | Geberit |
| Seria | Monolith |
| Nr katalogowy | 131031005 |
| Wysokość | 114 cm |
| Rodzaj | do miski wiszącej |
| Zabudowa | bez zabudowy |
| Kod EAN | 4025410519122 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 20 x 120 cm |
| Waga z opakowaniem | 25,79 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii