Odpływ liniowy 130 cm czarny 154503TE1 Geberit CleanLine
Odpływ liniowy 130 cm czarny 154503TE1 Geberit CleanLine
- Nr katalogowy: 154503TE1
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 975,83zł
- Cena katalogowa: 2 897,27 zł
Wybierz wariant:
Długość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Geberit |
| Seria | CleanLine |
| Nr katalogowy | 154503TE1 |
| Rodzaj | liniowy |
| Długość | 130 cm |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 4064746079092 |
| Wymiary z opakowaniem | 105 x 75 x 1639 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,09 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii