Aquaform to marka znana ze świetnego wzornictwa i ciekawych rozwiązań, zwłaszcza w przypadku zagospodarowania nawet niewielkiej przestrzeni. Zobacz, jak za pomocą brodzika możesz stworzyć wygodne miejsce do kąpieli.

W ofercie Aquaform znajdziesz zarówno wyższe, jak i niskie brodziki. Te pierwsze sprawdzają się w mniejszych pokojach kąpielowych – dzięki nim trudno zachlapać podłogę. Drugie zapobiegają potknięciu się, bo są pozbawione wysokich rantów. Zobacz ceny, porównaj rozmiary i sprawdź, który brodzik Aquaform najlepiej sprawdzi się w Twoim domu.

Sposób na niewielką przestrzeń? Brodzik!

W sklepach można znaleźć gotowe zestawy prysznicowe, a mimo to wiele osób decyduje się na kupno osobnego brodzika. Dlaczego?

• pełna swoboda aranżacji – brodzik może być samodzielnym elementem aranżacji łazienki, ale sprawdzi się także jako część kabiny prysznicowej, może także zostać ukryty za zasłoną,
• montaż z dowolnymi elementami – w przypadku firmy Aquaform brodziki możesz montować ze ściankami tej lub innych marek,
• zajmuje mało miejsca – kabina prysznicowa nie będzie praktyczna w ciasnej łazience, brodzik sprawdzi się natomiast nawet w najmniejszej przestrzeni.

Aby dobrać brodzik do wnętrza, najpierw musisz je zmierzyć. W przypadku brodzików wolnostojących to mało istotne, ale jeśli szukasz brodzika do wnęki, musisz mieć pewność, że będzie pasował. Następnie dobierz kształt i wysokość brodzika Aquaform do swojego wnętrza. Jeśli istnieje taka potrzeba, dobierz do kompletu ścianki lub akcesoria do montażu tej samej marki. W tym dziale znajdziesz m.in. syfony do brodzika, bez których nie zamontujesz poprawnie systemu prysznicowego.