Wanna to miejsce relaksu, codziennego oczyszczania ciała, a w przypadku dzieci również zabawy. Dlatego warto wybrać ją uważnie i szukać sprawdzonych marek, takich jak Aquaform. Wanny z hydromasażem od dawna już przestały być luksusem – Ty też możesz mieć taką w swoim domu.

Aquaform – wanny dla wymagających

Hydromasaż to sposób na masaż ciała za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem. Większość osób, by z niego skorzystać, musi udać się na basen. Wybierz jednak odpowiednią wannę, a będziesz mógł cieszyć się nim w domu! W przypadku osób, które żyją w stresie lub uprawiają sport, wanna z hydromasażem może być czymś więcej niż sposobem na okazjonalny relaks. Ceny takich urządzeń z roku na rok spadają, więc to coraz bardziej dostępne rozwiązanie.

Wanny Aquaform – najpopularniejsze rodzaje

Poza wannami z hydromasażem, producent posiada też w ofercie wanny asymetryczne. Aquaform to jedna z nielicznych firm, które oferują tak nowatorskie rozwiązania. Dlaczego warto mieć taką wannę? Po pierwsze - to sposób, by do maksimum wykorzystać przestrzeń w łazience o nietypowym kształcie. Zagospodaruj miejsce, do którego żadne inne elementy wyposażenia się nie mieszczą!

Nawet w niewielkiej wnęce możesz mieć sporych rozmiarów wannę, jeśli wybierzesz model o bokach rozszerzających się z jednej strony czy asymetrycznych krawędziach. Poza tym, wanna Aquaform to również oryginalny projekt, a więc sposób na wyróżnienie łazienki. Jest to też sposób na zyskanie komfortu dla osób wysokich, które w zwykłej wannie zawsze mają poczucie, że jest im za ciasno. Poza wannami asymetrycznymi Aquaform produkuje też tradycyjne wanny owalne czy prostokątne.

W tym dziale znajdziesz też akcesoria potrzebne do montażu wanien Aquaform takie jak obudowy. Sprawdź ich ceny i zdecyduj, co najlepiej sprawdzi się w Twojej łazience.