Dobry producent to gwarancja długoletniego komfortu użytkowania. Jak najbardziej sprawdza się to w przypadku mebli łazienkowych marki Cersanit. W ofercie mamy dużą gamę wzorów i modeli. Od klasycznych – białych szafek przez szafki bardziej eleganckie, np. czarne z kolekcji Iryda, po szafki w stylu vintage – z drewnianymi, ozdobnymi frontami – z kolekcji Sevilla.

Wybór mebli

Nasz sklep www.mlazienka.pl prezentuje cały przekrój oferty marki Cersanit – meble wolnostojące, szafki podumywalkowe oraz szafki wiszące. Dla wymagającego klienta istnieje możliwość zakupu szafki i frontu osobno, np. z wbudowanym lustrem. Szafki podumywalkowe mogą być stojące lub wiszące. Bardzo funkcjonalne są szafki pod umywalkę z dwiema, dużymi szufladami – na wszystkie przedmioty pierwszej potrzeby, które z łatwością znajdą się w zasięgu ręki. W ofercie są też zestawy umywalka + szafka – bardzo łatwe w montażu i równie użyteczne. Poza tym znajdują się także szafki wolnostojące oraz wiszące słupki, na jeszcze więcej łazienkowych akcesoriów.

Zorganizuj sobie łazienkę z marką Cersanit

Meble łazienkowe Cersanit mają przede wszystkim służyć Tobie – dzięki nim wszystkie łazienkowe przybory znajdą swoje indywidualne miejsce i już nic się nie zapodzieje i nie zgubi. Zastanów się, ile przestrzeni potrzebujesz, a Cersanit znajdzie na to odpowiedni mebel. Co więcej całość będzie tworzyła wysmakowany zestaw, bardzo wysokiej jakość i w najlepszym stylu.

Kolekcja mebli łazienkowych Cersanit

- Sevilla - to bardzo ładne, drewniane meble łazienkowe. Z pewnością wystrój łazienki, w której znajdzie się ten zestaw, zyska cieplejszy wydźwięk. Drewno, z którego wykonane są szafki, jest w taki sposób zaimpregnowane, że może służyć latami. Jest bardzo trwałe i estetyczne.

- Iryda - To z kolei kolekcja bardzo stylowych mebli z czarnymi frontami. Zestaw ten doskonale sprawdzi się w eleganckiej łazience.

- Smart - to szafki z błyszczącymi – czarnym lub białym – frontami. Z tej serii w ofercie naszego sklepu znajduje się prostokątna wanna – na nóżkach, biała i bardzo klasyczne. Jest to propozycja do prostej oraz nowoczesnej łazienki.