Brodzik to najbardziej uniwersalna oprawa prysznica, szczególnie tam, gdzie miejsca jest niewiele. Do niego możesz dowolnie dobrać pozostałe akcesoria stworzone z myślą o różnych wnętrzach - dzięki temu dopasujesz model konkretnego produktu do stylu swojej łazienki.

Huppe – brodzik półokrągły czy kwadratowy?

W ofercie marki znajdziesz każdy popularny rodzaj brodzika. Zacznij od zmierzenia swojej przestrzeni, by wiedzieć, które modele możesz brać pod uwagę. W dalszej kolejności zdecyduj, czy interesuje Cię półokrągły czy kwadratowy brodzik Huppe. Następnie możesz dobrać odpowiedni brodzik - wysoki, praktyczny w mniejszych łazienkach by zapobiec chlapaniu lub niski, o który trudno się potknąć. W tym dziale znajdują się wszystkie akcesoria do brodzików Huppe takie jak syfony, odpływy czy obudowy.

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, zainteresują Cię brodziki pięciokątne czy wpuszczane w podłogę. To idealne propozycje dla osób, które starannie urządzają łazienkę i potrzebują wyjątkowego projektu, który uzupełni przemyślane wnętrze. Brodzik Huppe możesz zastosować w pomieszczeniu kąpielowym z systemami innych marek. Jeśli jednak zależy Ci na spójnym efekcie, dobierz do niego ścianki i pozostałe akcesoria tej samej firmy.