Plafon 1x10 W biały 915005778201 Philips Moire
Plafon 1x10 W biały 915005778201 Philips Moire
- Nr katalogowy: 915005778201
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 74,02zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Moire |
| Nr katalogowy | 915005778201 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Średnica | 24 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 8718699681098 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 30 x 58 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,45 kg |
| Dane producenta | Zobacz |