Plafon 1x12 W biały 915004469001 Philips Suede
Plafon 1x12 W biały 915004469001 Philips Suede
- Nr katalogowy: 915004469001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 123,02zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Suede |
| Nr katalogowy | 915004469001 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 7.9 cm |
| Szerokość | 28 cm |
| Średnica | 28 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 8718291533085 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 36 x 44 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,75 kg |
| Dane producenta | Zobacz |