Plafon 1x15 W szary 11670 Nowodvorski Lighting Cedro
Plafon 1x15 W szary 11670 Nowodvorski Lighting Cedro
- Nr katalogowy: 11670
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 357,00zł
Opis produktu
| Marka | Nowodvorski Lighting |
| Seria | Cedro |
| Nr katalogowy | 11670 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | szary |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 20 cm |
| Średnica | 35 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903139116701 |
| Dane producenta | Zobacz |