Plafon 1x18 W biały 75057 Rabalux Toma
Plafon 1x18 W biały 75057 Rabalux Toma
- Nr katalogowy: 75057
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 138,29zł
- Cena katalogowa: 164,52 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Toma |
| Nr katalogowy | 75057 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 34 cm |
| Moc żarówki | 18 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595750572 |
| Wymiary z opakowaniem | 34 x 35 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,69 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii