Plafon 1x20 W biały 929002622101 Philips Moire
Plafon 1x20 W biały 929002622101 Philips Moire
- Nr katalogowy: 929002622101
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 123,02zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Moire |
| Nr katalogowy | 929002622101 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Średnica | 38 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 8719514335110 |
| Wymiary z opakowaniem | 42 x 42 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,17 kg |
| Dane producenta | Zobacz |