Plafon 1x24 W biały 915005503701 Philips Suede
Plafon 1x24 W biały 915005503701 Philips Suede
- Nr katalogowy: 915005503701
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 152,42zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Suede |
| Nr katalogowy | 915005503701 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 7.9 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Średnica | 38 cm |
| Moc żarówki | 24 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 8718696163603 |
| Wymiary z opakowaniem | 48 x 49 x 56 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,46 kg |
| Dane producenta | Zobacz |