Plafon 1x24 W biały-złoty 929004116101 Philips Hanno
Plafon 1x24 W biały-złoty 929004116101 Philips Hanno
- Nr katalogowy: 929004116101
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 311,42zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Hanno |
| Nr katalogowy | 929004116101 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 38.4 cm |
| Średnica | 38.4 cm |
| Moc żarówki | 24 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 8720169301399 |
| Wymiary z opakowaniem | 47 x 49 x 95 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,54 kg |
| Dane producenta | Zobacz |