Plafon 1x24 W czarny C0272 MaxLight Lumos
Plafon 1x24 W czarny C0272 MaxLight Lumos
- Nr katalogowy: C0272
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 105,20zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Lumos |
| Nr katalogowy | C0272 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 4.5 cm |
| Średnica | 30 cm |
| Moc żarówki | 24 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351024020 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 6 x 31 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |