Plafon 1x24 W złoty 75053 Rabalux Caliope
Plafon 1x24 W złoty 75053 Rabalux Caliope
- Nr katalogowy: 75053
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 161,09zł
- Cena katalogowa: 197,94 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Caliope |
| Nr katalogowy | 75053 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 41 cm |
| Moc żarówki | 24 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595750534 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 46 x 45 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,88 kg |
| Dane producenta | Zobacz |