Plafon 1x60 W biały 3688 Rabalux Nedda
Plafon 1x60 W biały 3688 Rabalux Nedda
- Nr katalogowy: 3688
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 75,98zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Nedda |
| Nr katalogowy | 3688 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Szerokość | 30 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | kwadratowy |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250336886 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 8 x 31 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,08 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii