Plafon 2x40 W patyna FEARABESQUEF Elstead Lighting Arabesque
Plafon 2x40 W patyna FEARABESQUEF Elstead Lighting Arabesque
- Nr katalogowy: FEARABESQUEF
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 433,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Arabesque |
| Nr katalogowy | FEARABESQUEF |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | patyna |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 17.1 cm |
| Szerokość | 37.5 cm |
| Średnica | 37.5 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5024005607106 |
| Wymiary z opakowaniem | 47 x 28 x 47 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,11 kg |
| Dane producenta | Zobacz |