Plafon 2x60 W biały-wzór 3693 Rabalux Elina
Plafon 2x60 W biały-wzór 3693 Rabalux Elina
- Nr katalogowy: 3693
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 122,98zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Elina |
| Nr katalogowy | 3693 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, wzór |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Szerokość | 40 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | kwadratowy |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5998250336930 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 42 x 41 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,52 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii