Plafon 2x60 W chrom FEGRAVITYFPC Elstead Lighting Gravity
Plafon 2x60 W chrom FEGRAVITYFPC Elstead Lighting Gravity
- Nr katalogowy: FEGRAVITYFPC
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 410,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Gravity |
| Nr katalogowy | FEGRAVITYFPC |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 31 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5024005385912 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 19 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |